2115 Yılında Yayınlanacak Olan Film

2115 Yılında Yayınlanacak Olan Film

Anonim

Bir film düşünün ki fragmanını izlediğiniz zaman filmi izleyip izleyemeyeceğiniz belli değil! evet, yanlış duymadınız bu da oldu! Belki de hiç izleyemeyeceğimiz bir filmin fragmanı yayınlandı.

Önerilen Yazı : Esinemalar Android Uygulaması Yayında
Biraz uğraştık ama değdi. Kendi kaynaklarımızdan native bir şekilde android uygulamamızı java kullanarak programladık. Kısa bir test süresinden sonra. Google Play’de ufak bir sorun yaşasak da yayına aldık.

2115 yılında yayınlanacak olan filmin fragmanı ise 2 dakika. Fragmanda bir bayan ve bir erkeğin parfüm gibi bir şişeyi bir kasaya koyduğunu görüyoruz. Dış mekanda ise tamamen bilim kurgu üzerine, uçan arabaları ve yüksek teknolojiye sahip bir mekan görüyoruz. 

Film yapısı itibariyle Alfred Carbon dizisine de benzediğini söyleyebiliriz… Film şu an 2115 yılına kadar özel bir kapsülde bekletilecek. Ancak o yıl Kasım ayında izleyici ile buluşacak. Filmin başrol oyuncusu ise John Malkovich olacak. 

100 yıl kimsenin görmeyeceği filmin başrolünde yer alan John Malkovich’i Being John Malkovic denilen kült film ile tanıyanlar vardır. Tiyatro kökenli isim birçok olağandışı rolü canlandırmış hakkını vermişti.

Imdb üzerinde de henüz gizli tutulan film konusu için yayınlanan fragman ise biraz da tanıtım için gibi olmuş. Yani film hakkında çok fazla bir konu içermiyor.

Fakat filmin iki oyuncusu hakkında bilgi edinmek mümkün tabiki yine kaynağımız. Imdb oluyor. Bad Guy rolünde Marko Zaror, Hero girl rolünde ise Shuya Chang’ı görmek mümkün.

Hayat bazen çok anlamsız sanırım Holywood’takilerin de bazen canı sıkılıp böyle işlere girişiyorlar.

Anonim

Yazar : Anonim

Konuk yazarlarımız yazıyor.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)