Acıların Kadını Bergen’in Hayatı Film Oluyor

  Bir dönemin en önemli sanat figürlerinden birisi olarak lanse edilen ve plakları yok satan Bergen’in hayatı büyük bir trajedi ile değişmişti.

  Peşini bırakmayan aşığı tarafından önce kezzap ile yakılan ve gözünü kaybeden Bergen daha sonra ise yine aynı ismin kurşunuyla çok genç denilebilecek bir yaşta hayatını kaybetmişti.

  Üzerinden yıllar geçse de, o dönem sanat dünyası ile haşır neşir olan kişilerin unutamadığı bu trajedi sonunda Beyaz Perde’ye geliyor.

  Filmin hazırlıkları devam ederken. başrolde ise Bergen’i canlandırmak üzere Serenay Sarıkaya’nın yer alacağı ifade ediliyor.

  Her ne kadar castın diğer elemanları henüz net olarak belli olmasa da, Serenay’ın bu rolde nasıl bir başarı göstereceği henüz bilinemiyor.

  Cem Yılmaz ile yaşamaya başladığı aşkın etkisi ile gündemden inmeyen ünlü ismin, ilerleyen vadede projede kalıp kalmayacağı ise yakın zamanda netleşecek.

  Acıların Kadını Bergen’in ruhuna hediye edilecek bu filmin 7. Koğuştaki Mucize’nin yapımcıları Motion Content Group yapılacak olması da önemli bir unsur.

  Netflix’in Eşcinsel Sinema Öğretisi Üzerine

  Sinema Sektöründe Soundtrack Nedir?

  Türk İnternet Dizileri - Güncel Liste 2021