Acıların Kadını Bergen’in Hayatı Film Oluyor

Acıların Kadını Bergen’in Hayatı Film Oluyor

Erkan Kavas

Bir dönemin en önemli sanat figürlerinden birisi olarak lanse edilen ve plakları yok satan Bergen’in hayatı büyük bir trajedi ile değişmişti.

Önerilen Yazı : Esinemalar Android Uygulaması Yayında
Biraz uğraştık ama değdi. Kendi kaynaklarımızdan native bir şekilde android uygulamamızı java kullanarak programladık. Kısa bir test süresinden sonra. Google Play’de ufak bir sorun yaşasak da yayına aldık.

Peşini bırakmayan aşığı tarafından önce kezzap ile yakılan ve gözünü kaybeden Bergen daha sonra ise yine aynı ismin kurşunuyla çok genç denilebilecek bir yaşta hayatını kaybetmişti.

Üzerinden yıllar geçse de, o dönem sanat dünyası ile haşır neşir olan kişilerin unutamadığı bu trajedi sonunda Beyaz Perde’ye geliyor.

Filmin hazırlıkları devam ederken. başrolde ise Bergen’i canlandırmak üzere Serenay Sarıkaya’nın yer alacağı ifade ediliyor.

Her ne kadar castın diğer elemanları henüz net olarak belli olmasa da, Serenay’ın bu rolde nasıl bir başarı göstereceği henüz bilinemiyor.

Cem Yılmaz ile yaşamaya başladığı aşkın etkisi ile gündemden inmeyen ünlü ismin, ilerleyen vadede projede kalıp kalmayacağı ise yakın zamanda netleşecek.

Acıların Kadını Bergen’in ruhuna hediye edilecek bu filmin 7. Koğuştaki Mucize’nin yapımcıları Motion Content Group yapılacak olması da önemli bir unsur.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)