Alef Açılışı 2 Bölüm ile Yapıyor

Alef Açılışı 2 Bölüm ile Yapıyor

Erkan Kavas

Kenan İmirzalıoğlu önemli bir ismi barındıran Alef, Blutv'de 10 Nisan Cuma günü saat 21.30'da iki bölüm aynı anda startını veriyor. Dizinin 2020 için Blutv'nin en üst düzey yapımlarından birisi olması bekleniyor. Geçen sene bu yapım Behzat Ç.'ydi.

Önerilen Yazı : Alef Polisiye Dizisi Yakında Blutv’de!
Blutv uzun süredir yaptığım alt yapımların yanına önemli bir proje ekleme kararı almış durumda bulunuyor. Duyurulan yeni projeye Alef ismi verilirken, kadroda bulunan isimlere bakılınca hayret etmemek elde değil.

İstanbul'un göbeğin cinayetleri araştıran bir ekibi ekranalara taşıyan Alef, gizemli hikayesi ile birçok fenomeni de peşinden koşturacak gibi görünüyor. Hikayenin içinde kocamış emniyetçi olarak yer alan Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Alef, Melisa Sözen'e de önemli bir karakter vermiş durumda bulunuyor.

Osmanlı ve dini motfileri de içinde barındıran ve Dan Brown modeli bir esinti taşıyan Alef'i Blutv üzerinde izlemeyi unutmayın!

Sizin için ilk iki bölümün fragmanının da ekledik!

İyi seyirler...

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)