Alef Finalini Yaptı Peki Neler Oldu

  Settar komiser rolünde Ahmet Mümtaz Taylan gerçekten güzel bir çıkardı. Ama nedense ingiliz lakaplı Kenan İmirzalıoğlu biraz sırıttı. Melisa Sözen hikayeye süs olsun diye eklenmiş bir karakterdi. İdare etti diyebiliriz.

  Dizinin genelinde bir cinayet serisi üzerine gidildi, final yavaş bir geçişle hikayeyi aldı göklerde bitirdi. Şunun altını çizmek lazım 8 bölümlük bir dizi serisinde bazı olayların havada kalması normal. Ama Alef'in öyle çok geride bıraktığı bir hadise kalmadı.

  Olan oldu, giden gitti. Peki işleyiş nasıldı derseniz, iyiydi bence... Özellikle o tarikat yapısı, emniyetteki o kel kafalı amca bazı şeylerin altını çizdi. Ama Melisa Sözen'in böyle tarikatçı takılıp sürekli içki içiyorum ha.. Sevişiyorum ha modeli. baya baya sırıttı. Hani Erkan Can'ın oynadığı Takva geldi aklıma...

  Kenan İmirzalıoğlu'nun ölen eşi ve kızı ada sürekli hikayeyi boğdu. Bir de gereksiz yere şu adli tıpçıyı çok ekrana taşıdılar. Hani bir şey çıkacak gibi.

  Derinlik yapmadan çok fazla tarikatlaşmadan olayı bitirmeleri iyi oldu. Bu tarikat mevzularında en kötüsü nedense Kurtlar Vadisi'ydi. O dizide hatırlarsınız sürekli bir tarikat ehli modeli vardı. Sanırım o dönem seyirci bunu yiyordu. Eğer Alef o noktayı daha da zorlasaydı işler istenilen yere gelmezdi.

  Bence Ahmet Mümtaz Taylan'a yeni bir dizi daha çekilmeli. Adamı izlerken zevk alıyorum.

  Alef'in hikayesi burada bitmiş ve cinayetler sonlanmış olabilir ama... Bizim için henüz her şey bitmedi.

  Evdekalın! Hayırlı Bayramlar!

  Atiye 3 Başladı : Melisa Şenolsun'a Ne Olmuş?

  Yol Filmi : Yarına Tek Bilet

  Netflix Uzay Komedisi Space Force ile Geliyor