Alef Polisiye Dizisi Yakında Blutv’de!

Alef Polisiye Dizisi Yakında Blutv’de!

Erkan Kavas

Blutv uzun süredir yaptığım alt yapımların yanına önemli bir proje ekleme kararı almış durumda bulunuyor. Duyurulan yeni projeye Alef ismi verilirken, kadroda bulunan isimlere bakılınca hayret etmemek elde değil.

Önerilen Yazı : Esinemalar Android Uygulaması Yayında
Biraz uğraştık ama değdi. Kendi kaynaklarımızdan native bir şekilde android uygulamamızı java kullanarak programladık. Kısa bir test süresinden sonra. Google Play’de ufak bir sorun yaşasak da yayına aldık.

Alef dizisinin oyuncu kadrosunda, Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen yer alıyor.

8 bölümlük sıradışı bir polisiye olarak tanıtılan Alef ile ilgili ilk görüntüler de internet sitelerine düştü.

İstanbul Boğazı’nda bulunan bir cesedin, soruşturması sonrasında bununla bağlantılı olarak ortaya atılan iddialar ve cinayet şüphesi sonrası yepyeni cinayetlere ulaşılması üzerinden işlenecek olan konu, aynı zamanda geçmiş ve gelecek arasındaki gizli kalmış bağları da açığa çıkaracak.

Hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ve tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan) mücadelesi ile açığa çıkacak olan cinayetler sonrası ekibe öğretim görevlisi olan Yaşar‘ın (Melisa Sözen)  da eklenmesi ile tarihi bağlantılar ve gizli kalmış sırlar artık karanlıkta kalmayacak.

Mistik ögeler ve tasavvufi sırların da es geçilmediği dizi bu senenin ortalarına doğru Blu Tv üzerinden izlenebilecek.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)