Alef Yola Çıktı - İlk İki Bölüm İncelemesi

Alef Yola Çıktı - İlk İki Bölüm İncelemesi

Erkan Kavas

Bu gece itibari ile Blutv önemli bir yapımı yayına aldı. 21.30 itibariyle 2 bölüm birden yayınlanan Alef çok değişik bir vakayı incelemeye başladı.

Önerilen Yazı : Alef Açılışı 2 Bölüm ile Yapıyor
Kenan İmirzalıoğlu önemli bir ismi barındıran Alef, Blutv'de 10 Nisan Cuma günü saat 21.30'da iki bölüm aynı anda startını veriyor. Dizinin 2020 için Blutv'nin en üst düzey yapımlarından birisi olması bekleniyor. Geçen sene bu yapım Behzat Ç.'ydi.

Mesleğinin son deminde hasta bir emniyetçi ile yurtdışından memlekete dönmüş sessiz bir emniyetçinin kesişen yollarında cinayetler art arda gelmektedir.

Tabi konu o kadar acayiptir ki, bir yandan halüsinasyonlar bir yandan eskiden kalan gerçekler gün yüzüne çıkmaya devam etmektedir. Siyasi dengeler, köşe kapmaca oyunları gerçekten güzel bir yapım ile bir kez daha yüzümüze vurulmaya başladı.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde ne olacak belirsiz ama bazı gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu olduğu için bir bir dökülecekler gibime geliyor.

Alef’i izlemek için Blutv’ye ulaşabilir bir aylık paket ile onun yanı sıra başka dizilere de dalabilirsiniz

Kenan İmirzalıoğlu her ne kadar ön planda bulunsa da dizinin ana karakteri bence Ahmet Mümtaz Taylan olacak.

Heyecan dorukta ve görsel olarak tatmin edici bir hikayeye hoşgeldiniz!

İyi seyirler!

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)