Arda Kural Tutunamayanlar’da Küçük Prens Oldu

Arda Kural Tutunamayanlar’da Küçük Prens Oldu

Erkan Kavas

Çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle uzun süredir sinema ve dizi sektöründen uzak kalan Arda Kural, bu hafta yayınlanan Tutunamayanlar dizisinin 9. bölümünde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Önerilen Yazı : Esinemalar Android Uygulaması Yayında
Biraz uğraştık ama değdi. Kendi kaynaklarımızdan native bir şekilde android uygulamamızı java kullanarak programladık. Kısa bir test süresinden sonra. Google Play’de ufak bir sorun yaşasak da yayına aldık.

Kötü günlerin aksine güler yüzle özlediğimiz Arda Kural, dizinin bir bölümünde (hatta bir dahaki bölümde de var) Küçük Prens adlı kitap karakterine can verdi.

Yaklaşık 3 haftadır izleyicilerin dört gözle beklediği Arda Kural küçük bir bölüm olsa da ekranlara geldi, yine basından öğrenilen bilgilere göre kendisi yakın zamanda bir müzik klibinden de iş teklifi almış.

Esinemalar.com olarak kendisine başarılar dileyip bir daha kötü günlere geri dönmemesini temenni ediyor. Sağlık her şeyin başı bunu unutmayalım diyoruz.

Tutunamayanlar’ın çok fazla bir reytingi, izleyicisi olmasa da TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam etmesi bizi de mutlu ediyor. Günümüzde onlarca sıkıntılı dizinin yanında kaliteli esprilerin olduğu bir diziyi izlemek hepimizi rahatlatıyor.

Bu haftaki bölümün genel sıralaması 28 sıra olurken yaklaşık 1.3 milyon kişi tarafından izlenmiş olduğu belirtiliyor.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)