Aşk 101 Görücüye Çıktı

Aşk 101 Görücüye Çıktı

Erkan Kavas

Ramazan'ın ilk günü yayına çıkan Aşk 101 dizisi ilk sezonu ile Netflix'te yayına çıktı. 8 bölümlük ilk sezon için sosyal medyada engel talepleri sürerken, lise öğrencilerinin merkezinde gezinen hikayede bazı sahneler eleştirilmeye devam edecek gibi görünüyor.

Önerilen Yazı : Recep İvedik 6 - Nisan Ayında Netflix'te!
Şahan Gökbakar'ın çok büyük beklentilerle çektiği serinin 6. filmi. Corona nedeniyle erkenden Netflix'e doğru yola çıktı. Beklenen tarih 10 Nisan.

Osman ve Eda adlı karakterlerin Türk eğitim sistemine uygun olmadığı şeklindeki yayınlardan sonra Netflix'in bu konuyla ilgili başı ciddi dertlere girebilir. Bazı politik kuruluşlar da Rtük'e bu konuda çağrıda bulundu.

Okulda öğretmenini ayartıp kovulmasına neden olan, maçta hakeme saldıran, kendini içkilerle bir bankta bulan öğrencinin dışında, okulda not ticareti yapan bir öğrenciyi de barındıran dizi, tepkilere dayanabilecek mi? Önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)