Black Widow Vizyon Tarihi Ertelendi

Black Widow Vizyon Tarihi Ertelendi

Erkan Kavas

Dünyayı kavuran Koronavirüs salgını nedeniyle önemli yapımlardan birisi daha vizyon tarihini erteledi. Marvel evreninin yeni yapımlarından birisi olacak olan Black Widow şu an için belirsiz olsa da sene sonuna kalabilir.

Önerilen Yazı : Korona Sinema Dünyasını Vurdu
Malum dünyayı ve haliyle ülkemizi de sarmaya başlayan corona virüsü can almaya devam ederken artık normal salgın konusunun dışında dün itibari ile pandemik halini aldı. Pandemik çok ciddi bir olay. Tabi kurşunun adres sormadığı bir sistemde yaşadığımızdan ünlü ünsüz birçok kişi coronaya yakalanabiliyor.

Hollywood'un en büyük yapımlarının bir bir erteleme kararı alması sonrası Marvel'in bu seneki en büyük bütçelik yapımlarından Black Widow da vizyon çıkışını ertelediğini ifade etti. Başrolünde Scarlett Johansson'ın yer aldığı filmin fragman ve tanıtımlarına ödenen ücretlerin film bütçesinden karşılanması beklenirken, sene sonu yayında olması beklenen filmin şu an için gerçekçi bir tarih belirlemesinin mümkün olmadığı belirtildi.

Amerika kontrol merkezinden yapılan açıklama da sinema salonlarına, salon başı 10 kişi limiti getirilmesi ile sinemalar kapanma kararı almıştı. Bu durumda önemli yapımların izlenme oranları duracağı için erteleme kararları gelmeye devam ediyor.

Amerika başta olmak üzere Avrupa ve Kanada içinde sinemalar 6-12 hafta kapalı kalması bekleniyor.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)