Blu Tv'nin Çıplak'ı Üzerine - Ciddi İnceleme

Blu Tv'nin Çıplak'ı Üzerine - Ciddi İnceleme

Erkan Kavas

Mini bir dizi olarak planlanan Çıplak 8 bölüm sonunda final yapacak. Filmde aslında bir karakter var. Olaylar o karakter etrafında şekilleniyor. Ana karakter olan Eylül'ün escortluk yaparak hayatına devam edip para biriktirmesi ve hayallerindeki Galler'e gitme hayali üzerinden verilen mesajlar gayet etkileyici.

Önerilen Yazı : Black Widow Vizyon Tarihi Ertelendi
Dünyayı kavuran Koronavirüs salgını nedeniyle önemli yapımlardan birisi daha vizyon tarihini erteledi. Marvel evreninin yeni yapımlarından birisi olacak olan Black Widow şu an için belirsiz olsa da sene sonuna kalabilir.

Evde yaşlı baba annesi peşinde eski iş partneri, hikayenin içinde kaybolacaksınız.

Aslında ilginç olan dizinin tamamı bir iphone ile çekilmiş. İzlediğinizde bunun farkına hiç varmayacaksınız.

Filmin müzikleri arasında çok farklı parçaları olan Ekin Beril'i duyacaksınız onun dışında iki isimden daha parçalar geliyor. Onlar ise: Jakuzi ve Nova Norda.

Açık sahneleri ve hikayesi gereği argosuyla kısa ama değişik bir hikaye sizi bekliyor. Bence kaçırmayın.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)