Esinemalar Android Uygulaması Yayında

Esinemalar Android Uygulaması Yayında

Erkan Kavas

Biraz uğraştık ama değdi. Kendi kaynaklarımızdan native bir şekilde android uygulamamızı java kullanarak programladık. Kısa bir test süresinden sonra. Google Play’de ufak bir sorun yaşasak da yayına aldık.

Önerilen Yazı : Esinemalar Şubat Raporu
Nasip olursa bu tür raporları her ay, her ay olmasa bile belirli periyotlarda yayınlamayı düşünüyorum. Bakalım kurulduğu günden bugüne esinemalar.com’da neler olmuş?

Ne diyelim, vatana millete hayırlı olsun. Yeni uygulamamız ile birlikte şimdilik kategori bazlı olmadan son yazılarımızı gösteriyoruz. Başka da öyle ahım şahım bir özelliğimiz yok. Ama ileri vadede hem kategori hem yorum hem de farklı özellik ile güncelleme yapma fırsatımız olacak.

Tabi Android versiyonun ardından apple için de, ios versiyonu yapmaya başlayacağım. Tabi bunu biraz zamana yaymak en iyisi şimdilik biraz başka kısımlarda (özellikle web) geliştirme ve onarmalara devam ediyorum.

Yakın zamanda yorum kısmını aktif edeceğim tabi bu bölümler çeşitli önlemler almamız ve diğer yorumcu arkadaşların akıl sağlığını korumamız şart. Maalesef dünyamız cinsi sapıklar ve egotatmincisi piskopatlar ile dolu. Tabi bir de bunlara olanak sağlayan pislik site sahiplerini saymazsak. Neyse fazla da derine girmeyelim. Sapık sapıklığı ile kalsın.

Sonuç olarak altta görüntülerini ve download linkini verdiğim uygulamamızı test edebilirsiniz.

Teşekkürler.

esinemalar android uygulaması

Uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)