Esinemalar Mart Raporu

  Şubat ayı itibari ile uzun bir aradan sonra tekrar yayına başlayan sinema portalı esinemalar com mükemmel çıkışını sürdürdü. Her ne kadar Şubat ayını ilk gününden beri kullanmasa da hazırladığımız rapor hoşunuza gidecek.

  Son bir haftada yaptığımız bir atak ile %859,38 artış gösterdik. Bu tekil ziyaretçi açısından mükemmel bir adım. Sayfa görüntülenme sayısında ise %207,67 artış gösterdik. Buna göre Mart ayında 921 tekil kullanıcı ağırladık. Bu kullanıcılardan 917'si yeni geldi. Görüntülenme sayımız ise 3049 olarak kayıtlara geçti.

  Organik ziyaretçilerimiz %2.765,22 artış gösterdi. Başka bir ifade ile 659 google ziyaretçisi aldık. Bu geçen ayın 27 katına denk geliyor. Bunun dışında 159 ziyaretçi verdiğimiz reklamlardan geldi.

  Direk ziyaretçilerimiz yani sitemizin adını yazarak gelen ziyaretçilerimiz neredeyse aynı kapasitede geldiler.

  Sosyal medyada ise artış var. 49 ziyaretçimiz var. Bu geçen ayın 2 katı demek. Sosyal medyada en çok kullanıcı Twitter'dan geld, daha sonra Instagram ve Linkedin geliyor. Facebook üzerinden ise tek ziyaretçimiz var. Bunun ana nedeni, facebook üzerinde herhangi bir hesabımızın bulunmaması.

  Mart ayındaki en popüler sayfamız Kalifat yani Hilafet dizisini tanıttığımız sayfamız oldu. Şuradan o sayfaya gidebilirsiniz.

  Mart ayında kategori vb. alanlarda ilerleme kaydettik. Birçok sıkıntılı kısmı düzelttik, daha işler hale getirdik. Herhalde ayın en güzel süprizi olarak Android uygulamamızı hayata geçirdik. Şuradan indirebilirsiniz.

  Ayrıca yorum kısmımız da artık aktif, unutmadan bir de bülten kısmımız var.

  Önümüzdeki ay yepyeni bilgiler ile yeni bir raporda buluşmak üzere...

  Kalifat - Hilafet Netflix Dizisi

  Nuh Tepesi'ne Tepeden Bir Bakış

  Into The Night - Netflix İncelemesi