Esinemalar Nisan Raporu

  Şubat ayından tekrar yayın hayatına başlayan Esinemalar yepyeni bir rapor ile karşınızda. Bu raporda Mart ayına göre nerelere geldik onları anlatacağım. Haydi başlayalım.

  Esinemalar bu ay geçen aya göre %167 daha fazla tekil kullanıcı tarafından ziyaret edildi. Yine bu oranlarda oturumun gerçekleştiği sitemizde görüntülenme sayıları da %24.70 arttı. Yani sayılarla ifade edersen bu ay 2433 kişi sitemize gelip 2833 oturum açtı. Bunun yanısıra yaklaşık 3802 çoğul sayfa gösterimi yapmış olduk.

  Oturum başına sayfa gösterimimiz düşerken yine sayfadan hızlı çıkan oranımız da artmış oldu. Bu açıdan bakınca normal olarak görülebilir ama, hızlı çıkışlar her zaman siteler için zarar konumundadır. Bunun çözmek için çalışmalıyız.

  Edinme raporlarımız ise yine güzel. Her alanda artmışız. Organik hitlerimiz %129 artarken, reklam kaynaklı gelen hitlerimiz ise %220 arttı. Sosyal hitlerimiz %434 artarken sitemize direk giren kişiler ise %92 artış gösterdi. Başka sitelerden linkler aracılığı ile gelen kişiler de rekor bir artış var %460.

  Geçtiğimiz ay üzerinde çalıştığımız ios uygulama konusunu maalesef iptal ettik. Çeşitli teknik sorunlar demeliyiz sanırım buna.

  Bu ay yorumlar almaya başladık. Özellikle hilafet dizisi hakkında yazmış olduğumuz yazı bu ay da en çok okunan yazımız oldu. Bunun ardından ise Recep İvedik 6 geliyor. Bunun ardından ise Netflix yeni dizisi Too hot to handle var.

  Gelecek için şu an için çok fazla bir projemiz yok. Malum korona telaşesi biraz insanı iç dünyasına yönlendiriyor. İnşallah bu işler çözüldüğünde yeni adımlarımızı sizinle paylaşmaya devam ederiz.

  Esen kalın.

  Good Morning Veronica İncelemesi

  Türk İnternet Dizileri - Güncel Liste 2021

  HBO Toplam 500 Saatlik Arşivini Online Olarak Yayınladı