Esinemalar Podcast Serimiz Yayında!

Esinemalar Podcast Serimiz Yayında!

Erkan Kavas

Esinemalar olarak yepyeni bir özellik ile yen bir mecraya adım attık. Esinemalar olarak bir podcast serisine başladık. Bu podcast serisinde, sinemalardan dizilerden konuşacağız.

Önerilen Yazı : Netflix Bir Şey Deniyor #Osman
Uzun süredir yapımları ile gündemde olan ve gittikçe normalleşmeye başlayan Netflix acayip bir osman takıntısı ile Türkiye kariyerine büyük bir zarar verebilir. Peki nedir bu osman mevzusu?

Serimizin ilk ses kaydını dinlemek için şimdilik sadece spotify'i kullanabilirsiniz. Yakında kendi arayüzümüzden de podcast yayınlarına başlayacağız.

Güncelleme : Apple Podcast'e de katıldık. Şuradan devam edebilirsiniz.

Serinin ilk kısa podcastinde kurucu olarak ben küçük bir açıklama yaptım. Bir sonraki podcastlerde daha detaylı konuşmalar ve bağlantılar yapacağız. Yepyeni özelliklerle hiç durmadan esinemalar'ı büyütmeye devam edeceğiz.

Yakında neler gelecek biraz tüyo vereyim, "esinemalar ios uygulaması".

Beklemede kalın!

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)