Good Morning Veronica İncelemesi

  Bom Dia, Verônica, yani ingilizce ismi ile Good Morning Veronica, Netflix'in Brezilya'ya özel ürettiği içeriklerden birisi olarak dikkat çekti. Kriminal bir dizi kategorisine giren bu dizide, bir polis memurunun devletin içini saran Fetö benzeri bir örgüt ile mücadelesi anlatılıyor.

  Good Morning Veronica, ünlü isim Raphael Montes'in aynı isim kitabından uyarlanmış ama baya baya değiştirilmiş bir senaryoya sahip. Polis merkezi içerisinde gerçekleşen bir intihar sonrası, olanları kendine yediremeyen bir polis memuru, incelemelerini yoğunlaştırdıkça aslında engellendiği farkeder. Acaba çevresine onu ne kadar insan satmaktadır, kim ondan yanadır?

  Tüm ailesini tehlikeye atıp olayları çözmeye çalışan Veronica, ilerledikçe aslında gerçeklerin (ya da doğrusu ona anlatılan gerçeklerin) çok farklı olduğu keşfeder.

  Dizinin içine gizlenmiş çıkış noktaları dışında, Brezilya'nın da getirdiği sert imaj eklenince çok farklı bir dizi ortaya çıkmış. Şüphe mücadele ve bir türlü içinden çıkılamayan alt üst ilişkisi, Veronica'yı sezonun sonunda süpriz bir karar almaya iter.

  İzlemenizi tavsiye ederiz!

  Neyse, Günaydın Veronika!

  En İyi 5 Film Önerisi - Korona Özel Film Önerileri

  Netflix’in Eşcinsel Sinema Öğretisi Üzerine

  Black Widow Vizyon Tarihi Ertelendi