Helsinki'den İstanbul Olma Hayali

Helsinki'den İstanbul Olma Hayali

Erkan Kavas

Hazır La casa de Papel'in 4. sezonu bitmişken ve işler ciddi anlamda karışmışken. Helsinki, fanatik taraftarı olduğu Barcelana takımının twitter kanalında canlı yayına katıldı.

Önerilen Yazı : La Casa De Papel 4.Sezonu Yayında!
Hikaye devam ediyor. Heyecan dorukta merak etmeyin size ilk 1 saat içinden spoiler vermeyeceğiz. Ama şunu unutmayın La Casa De Papel'in 4. sezonu cidden bomba gibi başladı.

Canlı yayında eğer Hesinki olmasaydın ne olurdun sorusuna, İstanbul cevabı veren ünlü isim, Barcelona'nın Türkçe hesabından etiketlenince ve bu etikete Netflix Türkiye de eklenmiş olunca tüm Türkiye dün trend olarak bunu konuştu. Hatta bazı siyasetçiler de bu konuyu gündeme getirmiş.

Neyse biz hemen size videoyu ve görüntüleri gösterelim.

La casa de papel izlemek için Netflix'e ışınlanabilirsiniz. İyi seyirler.

helsinki twitter


Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)