I am not Okay With This Hakkında!

  Stranger Things’in yapımcıları ile The End of the F***ing World'ün yönetmeni bir araya gelmiş ve hadi biz bir dizi yapalım demiş. Sanırım olay tam olarak böyle başlamış gibime geliyor. Dizi kötü mü? Yok gerçekten iyi tam çerezlik modelde…

  Senaryosunun Charles S. Forsman adlı bir abimizin kitabından uyarlandığı mevzusu bir yana, acayip çılgın öğelerin bir araya gelip manyak manyak çıkarımlar yaptığı bir dizi olmuş. Hani bir kız vardır çılgın güçleri vardır ama olayı farklı anlamıştır?!

  Oyuncu kadrosunda birçok isim var, bunların bazıları : Sophia Lillis, Kathleen Rose Perkins, Sofia Bryant, Wyatt Oleff, Richard Ellis ve Aidan Wojtak-Hissong. Sophia Lillis’in sanırım Sharp Object’i izlemişseniz bilirsiniz. 2018 yılında baya bir ses getirmişti.

  Olaylar tabi Lillis’in canlandırdığı Sydney adlı karakterin etrafında dönüyor. Çok önceleri babasını kaybetmiş olan bu ergen kızımız (kendisi 17 yaşında, lise sıralarında...) evde acayip şeyler yaparken erkek kardeşi olsun annesi olsun onların dertleri ile baya baya şişmiş durumdadır. Tabi bir de kendisinde tuhaf bir şeyler olduğunu fark edince, olaylar gelişir gelişir, ta ki finale kadar… (Burayı es geçiyorum, spoiler yemeyin diye...)

  Dizi Netflix’te yayında olduğu için olmazsa olmaz eşcinsel görüntüler de oluyor. Ama Sydney’in ne tür bir cinsel tercihe sahip olduğunu inanın ben de çözemedim.

  Bir de süprizim var, Netflix üzerinde dizinin Türkçe seslendirmesi de yapılmış durumda ayrıca Netflix, youtube üzerinde dizinin 7 dklık bir ön gösterimini ücretsiz olarak sunuyor. Tabi alt yazısı türkçe, seslendirmesi ingilizce şeklinde..

  Kaçırmayın derim. 8 Bölüm akar gider. Hem de 20’liklerden olunca…


  Sokağın Çocukları ile Yola Çıkmak

  Türk İnternet Dizileri - Güncel Liste 2020

  Good Morning Veronica İncelemesi