Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor mu?

Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor mu?

Erkan Kavas

Kurtlar Vadisi, Türkiye'nin en önemli kült dizilerinden bir tanesi. Geçmiş senelerde çok fazla izleyici tarafından kabul görmüş ve sezonlar boyunca devam etmiş bir yapım oldu.

Önerilen Yazı : Alef Açılışı 2 Bölüm ile Yapıyor
Kenan İmirzalıoğlu önemli bir ismi barındıran Alef, Blutv'de 10 Nisan Cuma günü saat 21.30'da iki bölüm aynı anda startını veriyor. Dizinin 2020 için Blutv'nin en üst düzey yapımlarından birisi olması bekleniyor. Geçen sene bu yapım Behzat Ç.'ydi.

Fakat bir süre sonra her kült yapım gibi söndü ve artık yollarını televizyon dünyası ile ayırdı. Konu genişlediğinden ve artık sistem olarak bazı kanunlara takıldığından yayın dünyasına bir son verdi.

Korona günleri sürerken televizyonların elindeki canlı dizilerin stok dönemleri sona erdiği için, yani ellerinde hali hazırda yeni bölüm kalmadığı için birer birer eski dizilere yöneldiğini görebiliyoruz. Örneğin Aşk-ı Memnu ve Kardeş Payı dizileri bunlardan ilk örnekler olarak göze çarpıyor.

İnternet üzerinde dile getirilen farklı söyleşi de ise Kurtlar Vadisi'nin ismi geçmeye başladı. Muhtemelen buna sessiz kalmayacak olan kanallardan bir tanesi KV efsanesini ekranalara taşıyacaktır.

Kısa süre içinde durumun netleşeceğini düşünüyorum.

Kurtlar Vadisi'nin ilk sezonu gerçekten ses getirecek! Hem de ilk hilkayesi ile!

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)