La Casa De Papel 4.Sezonu Yayında!

La Casa De Papel 4.Sezonu Yayında!

Erkan Kavas

Hikaye devam ediyor. Heyecan dorukta merak etmeyin size ilk 1 saat içinden spoiler vermeyeceğiz. Ama şunu unutmayın La Casa De Papel'in 4. sezonu cidden bomba gibi başladı.

Önerilen Yazı : La Casa De Papel'de Geri Sayım!
Olaylar öyle bir yerde kalmıştı ki... Her şey bir anda cehenneme dönmüştü. Grubun beyni inanılmaz bir tuzağa düşmüş. Beynin tüm bağlantıları ele geçirilmişti. Peki sonra?

Geçtiğimiz sezon finalinde malum baskın gelmiş Nairobi vurulmuştu Tabi işler bambaşka noktaya ilerlemiş. Profesör ormanın ortasında kalmıştı Raquel yakalanmış polisin eline geçilmişti.

Aslında planın gerçek yüzü şimdi ortaya çıkmıştı. İşler güzel giderken olaylar tıkırındayken sıkıntı yoktu. Asıl olayların sıkıntıya sardığı noktada neler olacak onu merak ediyorlardı.

İşte savaş burada başlayacaktı... Bu sezon bu savaşı göreceksiniz.

İzlemek için mutlaka Netflix'e uğrayın deriz. Boşuna internet üzerinde kötü sunumlarla bu yapımı rezil etmeyin. Hakkını verin!

Yeni gruplar yeni anlaşmalar hepsi bu sezonda!

İyi seyirler.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)