La Casa De Papel'de Geri Sayım!

La Casa De Papel'de Geri Sayım!

Erkan Kavas

Olaylar öyle bir yerde kalmıştı ki... Her şey bir anda cehenneme dönmüştü. Grubun beyni inanılmaz bir tuzağa düşmüş. Beynin tüm bağlantıları ele geçirilmişti. Peki sonra?

Önerilen Yazı : Sisteme Bir Başkaldırı : The Platform
Düşünün dikey bir hapishane var buraya insanlar cezalarını hafifletmek için geliyor. Tabi sistemde sadece hapishanelik suçlular yok, bunun dışında buraya gelen ümidi kalmamış hastalar ve sırf test için görmek isteyenler var. İşte The Platform böyle bir film.

İçerde kavga kıyamet, birbirine girmeler, silahlar... Özgürlük teklifine karşı bakalım Raquel ne cevap verecekti? İş birliği yapmazsa 30 yıl yiyecek olan bir isim. Ortaya çıkan bir başka isim, backup planları... La casa de papel bu sezon da bizi delirtecek gibime geliyor.

Sadece 8 bölüm olacak serinin bu sezondan sonra devam etme ihtimali de var. Sanırım olay biraz ne kadar izleneyeceğine bağlı.

Karantina günlerinde eve kapanan insanlar sanırım Netflix üzerinde bir rekor denemesi yapacaklar gibime geliyor. 3 gün sonra sabah bambaşka bir dizi konuşuyor olacağız.

Tek başına veya hep beraber, Asıl kaos şimdi başlıyor.

Fragmanı da koyalım tam olsun! İyi seyirler.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)