Netflix Korku Filmi Önerileri

  Netflix’e olan ilgi d korona nedeniyle dünya genelinde %200’e varan oranda artmış durumda bulunuyor. Koronavirüs salgını sebebiyle evde izole olan bireylerin en çok araştırdığı konulardan biri ise Netflix Korku Film Önerileri. Haydi gelin size Netflix’te yer alan, eşsiz korku filmlerini gösterelim.

  mirage netflix

  Mirage (IMDb: 7,4)


  La Casa de Papel filminde başrolde oynayan profesörün rol aldığı bu film, Netflix Korku Film Önerileri arasında kesinlikle izlenmesi gereken bir film olarak kendini gösteriyor. Uzay ile zaman birleşiminde meydana gelen problemden dolayı tam 25 yıl önceye giden ve 25 yıl önce bir çocuğun hayatını kurtaran Vera, oldukça sıkıntılı bir sürece girer. Bu sebepten dolayı kendi kızı ölür. Vera, kızını geri getirmek için çok büyük bir mücadele verecektir.

  nefes alma netflix

  Don't Breathe (IMDb: 7,1)


  Görme yetisini kaybeden bir adamın evine hırsızlık yapmak için giren bir grup genç; görme engelli bu adamın aslında ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu öğreneceklerdir. Her an heyecan dorukta bir yapım. Korkmaya hazır olun.

  yok oluş

  Annihilation (IMDb: 6,9)


  Bir diğer Netflix Korku filmi önerisi ise Natalie Portman’ın başrol oyuncusu olarak yer aldığı Annihilation filmi. Eşi gizli bir görev esnasında tamamen ortadan kaybolan biyolog Lena karakterinin; oldukça gizemli bir bölgede katıldığı keşif görevi, adrenalini ve korkuyu üst sınıra taşıyor.

  The Autopsy of Jane Doe

  The Autopsy of Jane Doe


  Netlix Korku Film Önerileri listesinde yer alan bir diğer film ise The Autopsy of Jane Doe. Küçük bir kasaba içerisinde baba ve oğuldan meydana gelen adli tabip grubu, yani Türkiye’de bilinen adıyla Adli Tıp ekibi, gizemli yaralara sahip korkunç bir sırrı bulunan ve halen kimliği tespit edilemeyen kadının üzerinde otopsi çalışması yapmaya başlar. Olaylar, ilk neşter darbesinin vurulmasıyla başlar. Sormayın gerisini.

  Esinemalar size iyi seyirler diler.

  Dayı Filmi Görücüye Çıkıyor

  Disney+ Dünya Çapında 50 Milyon Müşteriye Ulaştı

  La Casa De Papel'de Geri Sayım!