Netflix She Dizisi Hakkında

Netflix She Dizisi Hakkında

Erkan Kavas

Bilirsiniz malum hint dizileri özellikle Kanal 7'nin verdiği 500-1000 bölüm arası falan oluyor. Sürekli müzikler falan oluyor. Bu dizide de böyle müzikler var ama kimse acayip sahnede oynamaya başlamıyor. Çok amerikanvari güzel bir dizi olmuş. Netflix biraz para ateşleyince ortaya güzel bir yapım çıkmış. Konu da baya güzel.

Önerilen Yazı : Netflix Görüntü Kalitesini Düşürme Kararı Aldı
Netflix kendisine yapılan bilgilendirme sonrası Amazon Prime, Apple Tv gibi gruplarla beraber görüntü kalitelerini düşürme kararı aldı. Koronavirüs salgını nedeniyle artan kullanım nedeniyle internet üzerinde meydana gelebilecek yığılmaların da böylelikle aşılması bekleniyor.

Polislikte henüz ilk yıllarını yaşayan Bhumika adlı henüz kocasından boşanma aşamasında bir ablamız bir anda kendini acayip bir kartelin içinde bulur. Bakar bu durumda işler iyi gidiyor, hayat kadını gibi davranıp bir kartelin önemli isimlerinden birisi olan Sasya'yı yakalatır. Tabi Sasya içerde polisler ile anlaşıp bu olayların başındaki asıl ismi teslime etmeye karar verir. Tabi burada bizim Bhumika'ya baya iş düşmektedir.

Bu konu üzerinde Hindistan içindeki uyuşturucu kartelleri, sokak mafyaları ekrana gelir. Belki Hindistan için çok farklı bir yapım. Fakat Netflix'in yeni coğrafyalara açılmak için kullandığı metod güzel.

Oradaki yeni yerli isimleri bir araya toplayıp kendi direktörlüğünde yapımlar ortaya çıkarıyor. Aynı Türkiye'de yaptığı gibi ve sonrası "bum". Bir anda herkes onları konuşuyor.

Yapım biraz erotizm içerse de bence konu olarak bütünleyici ve hoş. Tabi bu tür yapımlardan raharsız oluyorsanız. İzleme gibi bir lüksünüz olmamalı. Ama değişik havanın farkına varmak için kaçırmayın derim.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)