Netflix Türkiye Patlama Yaptı

  Bilindiği üzere video kaset kiralamadan Dünya'nın en önemli yayın şirketi haline gelen Netflix'in abone sayıları pandemi süresince insanlar evde kalınca çok üst seviyelere ulaştı.

  Dünya çapında 183 milyon ücret ödeyen üyeyi aşan Netflix, Türkiye raporunda ise sayının 1.7 milyonu aştığını ifade etti. Yıl sonuna kadar kadar bu sayıyı 1.9 milyona taşıması beklenen Netflix'in Türkiye temalı yapımları da artmaya başladı.

  Önümüzdeki günlerde başka formatlarda programların da Netflix'e dahil olması bekleniyor. Bunun dışında başarılı çıkışlarını her ne kadar pandemi sürecine bağlasak da, Netflix'e gelen üyelerin hala platformda kalıyor olması, devam eden müşteri yorumlarına göre muazzam bir kaynak haline gelmiş durumda...

  Netflix büyümesini sürdürürken diğer platfromlarda bu ivmenin görülememesinin en büyük nedeni, bence, Türkiye temalı özel yapımlar. Yoksa Türk Filmlerini sinemadan alıp platformda yayınlamak bir şey kazandırmıyor. Ama özel yapımlar bunu sağlıyor. Blutv'nin yükselişi de buna bağlanabilir.

  Türkiye'de daha büyük bir Netflix'i yakında göreceğiz. 2 milyonu aşınca işler daha da değileşecektir. Hayırlısı...

  Blu Tv'nin Çıplak'ı Üzerine - Ciddi İnceleme

  Esinemalar Mart Raporu

  I am not Okay With This Hakkında!