Netflix Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

  Öncelikle Netflix hayatımıza ilk girdiğinde yani biz onu bilmiyorken, VHS kaset kiralama firmasıydı ve sadece Amerika'da belirli eyaletlerde çalışıyordu. Daha sonra ne olduysa oldu ve dünyanın dev sistemlerinden birisi haline geldi.

  Hatta olayı öylesine abarttı ki kendi filmlerini dizilerini çekti. Onlarla oscarlar falan aldı. Yani alanda her noktaya uzandı. Tabi sonra karşısına rakipler çıktı. Apple Tv, Amazon Prime vb diğerleri gibi. Hatta Türkiye'de de lokal rakipleri oldu. Blutv ve Puhu etc gibi...

  Neyse konunun burasından çıkıp asıl mevzuya gelelim. Netflix için aylık ne kadar ücret ödemeniz gerekiyor.

  Netflix'in paketleri var çeşitli özellikleri var bunlara göre zaman zaman değişen fiyatlandırmalarına sahip, peki güncel fiyatlar nedir? Hemen karşınıza getiriyoruz okumaya devam edin.

  netflix ücretleri


  Güncel listede gördüğünüz gibi en düşük aylık netflix ücreti yani bir ay için netflix'e vereceğiniz ve sınırsız bir şekilde film dizi izleyebileceğiniz hesap için ödemeniz gereken fiyat : 17.99 tl hadi 18 tl diyelim.

  Tabi HD istiyorsanız, ekran sayısı 2 olsun diyorsanız (bu aynı anda kaç ekran açılabileceğini söylüyor, ilk pakette bunu yapamazsınız hemen uyarı verir kapanır, hatta farklı ipden erişim olursa birkaç uyarı sonra hesabı kapatır.)

  Tabi bunların dışında en üst paket 4 ekran verirken bir de UHD desteği veriyor. Fakat corona nedeniyle tüm paketlerin görüntü kalitesi SD haline getirildi. Belki bu sebeple Netflix bazı kullanıcılara ücretsiz paket tanımlayabilir.

  Bunun dışında en üst paketi 42 tl'ye alıp danaya girer gibi 10-11 tl karşılığında paylaşanlar var. Netflix şimdilik buna bir şey demiyor. Ama ileri de engel getirebilir.

  Bir de ücretsiz netflix üyeliği vardı. Tabi bu artık TR için yok. Neden yok... Çünkü saolsun arkadaşlar sanal kartlara üyelik açıp ücretsiz paketi 15 tl - 10 tl'den satıp her bittiğinde bir daha açtığı için kaldırıldı. Yani siz deneme üyeliği alırsanız paranın hemen çekildiğini görebilirsiniz.

  Bu sebepten dolayı artık bazı şeyler değişti. Sonuçta netflix'e de hak vermek lazım.

  Sanırım sizi Netflix üyelikleri konusunda aydınlattık! İyi eğlenceler.

  Azizler ile Sessizliği Yıkalım

  Türk Netflix Dizisi : Bir Başkadır

  Bir Kült Film : Potemkin Zırhlısı