Netflix Uzay Komedisi Space Force ile Geliyor

Netflix Uzay Komedisi Space Force ile Geliyor

Erkan Kavas

Netflix'in yeni yayın kuşağında çok farklı içeriklerde diziler görünmeye başladı. Bu diziler zaman zaman çok ağır ve farklı konuları işlerken bazıları da absürt komediler oluyor.

Önerilen Yazı : Unorthodox #Netflix İncelemesi
Dizi ana hatları itibari ile bir kadının hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Tabi bu sefer kadın dini bir grubun pençesinde, yahudi cemaatinin içindeki sırlar ve ambargolar içinde var olma savaşını izleyebileceksiniz.

The Office gibi bir efsaneyi rakibine kaptıran Netflix şu sıralar üzerinde çalıştığı yeni komedisinin en gösterimini yaptı. Space Force herhangi bir erteleme gelmezse Mayıs ayında Netflix'te olacak.

Steve Carrell'in başrolde yer aldığı projede, The Office'den partneri Greg Daniels de var. Kadro da sürpriz olarak çok farklı isimlerin de yer aldığı ifade edilese de henüz ortalarda pek bir bilgi yok.

Dizinin yayın tarihi ilse 29 Mayıs olarak görünüyor. Kaçırmayın der iyi seyirler dileriz!

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)