Netflix'i Uzak Mesafelerde Yaşamak - Netflix Party

Netflix'i Uzak Mesafelerde Yaşamak - Netflix Party

Erkan Kavas

Netflix party, bir grup chrome sever tarafından programlanmış bir eklenti. Bağlanan kullanıcıların Netflix hesaplarında aynı film varsa, bu filmi beraber izlemelerini sağlıyor. Yanlış anlamayın bir Netflix hesabından izlemiyorsunuz, bağlanan herkesin kendine ait hesabı olması ve hepsininde ülke marketinde aynı film bulunması lazım.

Önerilen Yazı : Aşk 101 Görücüye Çıktı
Ramazan'ın ilk günü yayına çıkan Aşk 101 dizisi ilk sezonu ile Netflix'te yayına çıktı. 8 bölümlük ilk sezon için sosyal medyada engel talepleri sürerken, lise öğrencilerinin merkezinde gezinen hikayede bazı sahneler eleştirilmeye devam edecek gibi görünüyor.

Örneğin ben bunu kullanırken yurt dışında bağlanan birisinin marketinde varsa ortak izleme yapabiliyoruz. Hatta o istediği alt yazıyı ya da sesi seçebiliyor. Yani kaynak olarak birbirimizden bağımsız bir şekilde filmi ortak izleyebiliyoruz.

Hatta sağ kısımda açılan chat box içinde filmi değerlendirebiliyoruz. Şimdilik smiley seçme gibi bir özelliği olmasa da unicode olarak emojileri kopyalayıp paylaşabilirsiniz.

Gerçekten çok güzel bir sistem filmi ister bir kişi isterse herkes yönetebiliyor. Yani birisi veya yönetici filmi durdurduğunda herkes için filmi duruyor. Yani gerçek sinema zevkine ulaşabilirsiniz.

Aşağıya bir de ekran görüntüsü bırakayım tam olarak görün istiyorum.

netflix party

Eklentinin sitesine şuradan ulaşabilir.
Eklentinin kendisine şuradan ulaşabilir.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)