Netflix'ten Yeni Bir Seri : Too Hot to Handle

Netflix'ten Yeni Bir Seri : Too Hot to Handle

Erkan Kavas

Reality show adaya bırakılan sexy kadın ve erkeklere önce belirli bir zaman verip tanışıp kaynaşmalarını sağlamak sonrasında ise lana dedikleri robot ile birlikte onlara sex yasağı getirmek.

Önerilen Yazı : Sisteme Bir Başkaldırı : The Platform
Düşünün dikey bir hapishane var buraya insanlar cezalarını hafifletmek için geliyor. Tabi sistemde sadece hapishanelik suçlular yok, bunun dışında buraya gelen ümidi kalmamış hastalar ve sırf test için görmek isteyenler var. İşte The Platform böyle bir film.

İşte olaylar burada karışıyor. Adaya geliş nedenleri sadece kadın erkek arasındaki o hisler olan kişiler şokun içinde kendini buluyor. Seride yer alan karakterlerin tamamın belli ki ajanslardan toplanmış ve sürekli seks konuşuyorlar. Mingle dedikleri hristyan sosyal medyasından kadın kaldıranlardan tutun, gittiği katolik okulunda kadınlarla olan ilişkisini anlatanlara kadar birçok isim var.

Bunun dışında Hz İsa'ya benzettikleri bir elemanıda büyük sapık olarak adaya salmışlar. Yarışmanın büyük ödülü 100 bin dolar açıklanınca kadınlardan bir kısmı kalça yaptırmaktan bahsederken erkekler ise striptiz kulübü açmayı planlıyorlar.

Cinsellik yasaklanınca dünyaları yıkılan şaşkalozlar. Sanırım bu yarışmanın amacının ne olduğunu bir kez daha ortaya çıkardı.

Türkçe seslendirmesi biraz edepli ingilizceye geçerseniz olayın ne kadar üst boyutta artı onsekiz olduğunu görebilirsiniz.

Sanırım tepkiler gecikmez. Bu sebeple Netflix'e yasak gelir mi bilmiyorum ama, Aşk101 sonrası bu konuda gündem de yeri alacak gibi geliyor.

Sanırım Too Hot to Handle'in ne nasıl bir konu içerdiği ve nasıl bir reality show olduğunu anlatabilmişimdir.

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)