Netflix'ten Yeni Bir Seri : Too Hot to Handle

  Reality show adaya bırakılan sexy kadın ve erkeklere önce belirli bir zaman verip tanışıp kaynaşmalarını sağlamak sonrasında ise lana dedikleri robot ile birlikte onlara sex yasağı getirmek.

  İşte olaylar burada karışıyor. Adaya geliş nedenleri sadece kadın erkek arasındaki o hisler olan kişiler şokun içinde kendini buluyor. Seride yer alan karakterlerin tamamın belli ki ajanslardan toplanmış ve sürekli seks konuşuyorlar. Mingle dedikleri hristyan sosyal medyasından kadın kaldıranlardan tutun, gittiği katolik okulunda kadınlarla olan ilişkisini anlatanlara kadar birçok isim var.

  Bunun dışında Hz İsa'ya benzettikleri bir elemanıda büyük sapık olarak adaya salmışlar. Yarışmanın büyük ödülü 100 bin dolar açıklanınca kadınlardan bir kısmı kalça yaptırmaktan bahsederken erkekler ise striptiz kulübü açmayı planlıyorlar.

  Cinsellik yasaklanınca dünyaları yıkılan şaşkalozlar. Sanırım bu yarışmanın amacının ne olduğunu bir kez daha ortaya çıkardı.

  Türkçe seslendirmesi biraz edepli ingilizceye geçerseniz olayın ne kadar üst boyutta artı onsekiz olduğunu görebilirsiniz.

  Sanırım tepkiler gecikmez. Bu sebeple Netflix'e yasak gelir mi bilmiyorum ama, Aşk101 sonrası bu konuda gündem de yeri alacak gibi geliyor.

  Sanırım Too Hot to Handle'in ne nasıl bir konu içerdiği ve nasıl bir reality show olduğunu anlatabilmişimdir.

  Sinemada Flashforward Nedir?

  Sinema Sektöründe Gişe Kaygısı

  Black Widow Vizyon Tarihi Ertelendi