Recep İvedik 6 - Nisan Ayında Netflix'te!

Recep İvedik 6 - Nisan Ayında Netflix'te!

Erkan Kavas

Şahan Gökbakar'ın çok büyük beklentilerle çektiği serinin 6. filmi. Corona nedeniyle erkenden Netflix'e doğru yola çıktı. Beklenen tarih 10 Nisan.

Önerilen Yazı : Karakomik Filmler - Kaçamak
Kaçamak, ilk film 2 Arada kadar etkileyici olmasa da, bizi ilk dakikaları itibari ile çatallanan bir hikayeye götürdü. Malum arkadaşlar bayi toplantısı ayağına bilmem ne spa modelinde bir yere gider. Tabi asıl amaç farklıdır. Genel olarak Ukrayna'da yapılan bu hayat kadını mevzusu bu dağın başındaki yerde planlanmıştır.

Serinin 7-6 milyon arası ziyaretçi çeken filmlerinden sonra oldukça düşük sayıda (3.5 milyon gibi) seyirci tarafından izlenen Recep İvedik 6, corona nedeniyle erken veda ettiği sinemalar sonrası soluğu Netflix'te alıyor. 10 Nisan günü saat 10'da yayında olması beklenen dizi sanırım bu Cuma baya konuşulacak.

Geçtiğimiz yıllarda büyük izleyici çeken film serisi bu sene baya bir sıkıntı yaşadı. Ana neden sinemadaki bilet fiyatları olsa da, Cem Yılmaz ile başlayan bazı politik gelişmeler Şahan'ın da tepkisizliği sonrasında filmlerine yansıdı. Bir kesim kitle tarafından terk edilen sinemalar sonrası düşük rakamlar ortaya çıktı.

Fakat yüksek bilet fiyatları Şahan'ı ve hatta Cem Yılmaz'ı etkilemedi. Sonuçta izleyici düşse de, fiyatlar yüksek olduğu için işler bir şekilde devam etti. Fakat Mars grubu başta olmak üzere onlarca sinema emekçisinin derdi de büyük. Bunun üstüne bir de korona günleri nedeniyle işler daha da kötü hale geldi, umuyoruz eski günlere hızlıca döneriz.

Recep İvedik altı Konya - Kenya mücadelesi içinde yayında olacak! Kaçırmayın!

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)