Türk İnternet Dizileri - Güncel Liste 2021

  Geçen sene de benzer bir liste yapmıştık. Bu sene de 2021 Türk Dizileri üzerine yazıyorum. Bakalım 2021'de neler varmış. Neler başlamış..? Hemen girişelim ama 2021'in korona nedeniyle de baya bir yoğun olduğunu söyleyebilirim.

  50m2

  Önceliği Netflx'ten yayınlanan Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın başrolünde yer aldığı bu diziye veriyorum. 50m2 dizisini izlerken ismi ile alakalı bir dükkanın içinde kendini bulan bir tetikçinin kaçısı ve inrikam planları içinde buluyoruz.

  Acans

  Bülent Emrah Parlak'ın başrolünde aldığı sitcom vari bir ajans hayatı dizisi ile vakit geçirmiştik. Beni çok sarmamıştı ama saranlar mutlaka vardır.

  Doğu

  Doğu Demirkol'un kendi has üslubu ile kurguladığı bir dizi olan Doğu'da onun dışında başka isimler de vardı. Ege Kökenli bunlardan birisiydi. Komediye hazırsanız dalın derim.

  Fatma

  Netflix'in bu seneki cafcaflı işlerinden olan Fatma da başrolde Burcu Biricik yer alıyordu. Seri bir katile dönülen hizmetçinin hayat hikayesine odaklanan bu dizinin ikinci sezonu da yayınlanacak gibi görünüyor.

  Gibi

  Doğu'ya benzer bir dizi olan Gibi'nin kendine has üslubu da yaratıcısından yani Feyyaz Yiğit'ten geliyor. Bambaşka hikaye zincileri ile izleyici karşısına çıkan bu diziden zevk alabilirsiniz.

  Şeref Bey

  Exxen'in yanı Acun'ın iyi para döktüğü işlerden birisi olan Şeref Bey'de başrolde Haluk Bilginer'i görürken aslında kriminal bir ailenin pavyon hayatına konuk oluyoruz.

  Yeşilçam

  Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Yeşilçam dizisi ismi gibi Yeşilçam dönemine ışık tutuyor. Blutv'nin güzel işlerinden.

  Layla M. Üzerine #Netflix

  Netflix Uzay Komedisi Space Force ile Geliyor

  Esinemalar Şubat Raporu