Wanderlust - Netflix Hakkında

Wanderlust - Netflix Hakkında

Erkan Kavas

Kelime anlamıyla gezmeyi, dışarılarda olmayı çok istemek manasına gelen Wanderlust, Netflix sayesinde karşımızda mini bir dizi olarak çıktı. Gelecekte yeni bölümlerinin gelebileceği iddia edilse de konu bakımında tamamlandı gibime geliyor. Bir ihtimal yine de uyanık olalım yeni sezon için ama dediğim gibi sanmıyorum.

Önerilen Yazı : Netflix She Dizisi Hakkında
Bilirsiniz malum hint dizileri özellikle Kanal 7'nin verdiği 500-1000 bölüm arası falan oluyor. Sürekli müzikler falan oluyor. Bu dizide de böyle müzikler var ama kimse acayip sahnede oynamaya başlamıyor. Çok amerikanvari güzel bir dizi olmuş. Netflix biraz para ateşleyince ortaya güzel bir yapım çıkmış. Konu da baya güzel.

Dizinin başrolünde Joy karakterine can veren Toni Collette ciddi bir trafik kazasından sonra evlilik hayatı konusunda ciddi bir krize girmiştir. Hem cinsel hayatları hem de aile yapıları sıkıntı üstüne sıkıntı yaşayan çift çözüm aramaktadır.

Aynı zamanda terapist olan Joy, bu konuya çözüm ararken açık ilişki konusunu neden denemediklerini farkeder. Bunun üzerine kocasına konuyu açan Joy konuyu bambaşka noktalara götürür. Artık ikisi de açık açık ilişki yaşıyordur. Hem de evliyken...

Geçmiş yıllarda yayınlanan United States of Tara adlı dizide sorunları olan bir karakteri canlarında Toni Collette yine mükemmel bir karakter gösterimi ile evlerimize kadar geldi.

İnsan ilişkilerinin baraj kapakları açılınca ne hale gelebileceğini görmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.

İyi seyirler...

Erkan Kavas

Yazar : Erkan Kavas

Acıların çocuğu, sinema salonlarının orta arka koltuğunun müdavimi, filmleri izlerken uyuyabilen, fransızdan italyandan her daim hoşlanan, hayata isyan etmeyen bir insan, amatör ruhun dünyadaki yansıması.

Yorumlar

Sen de Yorumla

Yorumlarınızın onaylanması için belirli kriterlere sahip olmalı, bunların en dramatik olanı yukarıda okuduğunuz yazı ile ilgili olmasıdır. Tabi bunun dışında size burada açıklayamayacağımız bazı sırlarımız var. Hangimizin yok ki?
* olan boşlukları doldurmanız gerekiyor :)